Oprawa Wokalna Ślubów

Niezapomniane emocje w najważniejszym dla was dniu

O nas

Ania - śpiew

Ania

Absolwentka Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych II stopnia im. Fryderyka Chpina w Warszawie na wydziale wokalnym w sekcji piosenki. Od 2010 r. regularnie śpiewa podczas uroczystości zaślubin. Jej głos towarzyszył kilkudziesięciu parom, które zdecydowały się powiedzieć sakramentalne „tak”. Jej zainteresowania skupiają się wokół edukacji wczesnoszkolnej i logopedii.

Karolina - skrzypce

Karolina

Swój warsztat muzyczny zdobywała w klasie skrzypiec w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Mławie. Jest także absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego. Od najmłodszych lat uświetnia swoją grą uroczystości kościelne, w tym także śluby. Pasją do muzyki stara się zarażać dzieci, z którymi na co dzień pracuje w szkole podstawowej.

Stanisław - organy

Stanisław

Swoje umiejętności zdobywał w Salezjańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia, którą ukończył dyplomem zawodowym muzyka-organisty,a także dyplomem organisty kościelnego. Obecnie poszerza swoją wiedzę z zakresu gry i improwizacji organowej, akompaniamentu liturgicznego, śpiewu i dyrygentury w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Muzyka Kościelna. Na co dzień posługuje jako organista w jednej z warszawskich świątyni. Zasiadał przy organach wielu kościołów w Warszawie, kraju, a także za granicą. Uczestniczył w ważnych wydarzeniach kościoła, współtworząc liturgie, którym przewodniczyli najważniejsi dostojnicy kościelni. Ukoronowaniem tych działań była oprawa muzyczna Mszy Świętej, której przewodniczył ówczesny Papież Benedykt XVI, a która miała miejsce w letniej rezydencji Ojca Świętego w Castel Gandolfo.